Podsumowanie

Podczas tej majówki spędziliśmy czas tak, jak tego chcieliśmy – autostopem, tułając się przez Europę. Mogliśmy także wybrać inną opcję. jak np. zorganizowany wyjazd. To niestety nie dla nas. Dużo osób po powrocie było pełnych podziwu dla nas za odwagę i poświęcenie, jakie włożyliśmy w tą wycieczkę. A dla nas to powoli staje się normalne. Miło jednak usłyszeć takie słowa od ludzi, których się zna dobrze lub mniej.

Przede wszystkim wzięliśmy po raz kolejny w rajdzie autostopowiczów, zajmując bardzo dobre miejsca: Agata i Kinga miejsce drugie, Angelika i Łukasz miejsce 10, ja i Mateusz miejsce 15. Takiego wyniku się nie spodziewaliśmy. Na miejscu poznaliśmy wiele ciekawych osób, z którymi znajomość na pewno zaowocuje w przyszłości.

Oraz wypadało by podziękować organizatorom, czyli moim kolegom z roku, bez których ten wyścig nie miałby racji bytu. W dwójkę ogarnęli wszystko jak należy. Przynajmniej my nie mieliśmy powodów do narzekań. Za to dzięki!

I jedno jest pewne – jeśli za rok odbędzie się wyścig, czego bardzo życzymy zarówno ludziom, jak i organizatorom, to dołożymy wszelkich starań, aby im pomóc. Bo gdy się pomaga, zyskuje się wiele. „Taka karma” 😉

Pod tym linkiem znajduje się filmik z naszego wyjazdu pt. „Wyznania autostopowiczów”, który powstał jako zlepek kilku mniejszych filmików i zdjęć 😉 Jakość nie powala, ale nie miałem innej możliwości zapisania tego filmu ze względów technicznych. Wszystko było nagrywane w wysokich rozdzielczościach, ale widać co widać. Piksele 😉

http://www.youtube.com/watch?v=yPDpo6fL_xM

Autostop PoliMacedonia uważamy za udany w 100%! 🙂

lake-ohrid

Dzień 7.

Reklamy

One response to “Podsumowanie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s