O nas

Jesteśmy studentami z Górnego Śląska, którzy pomimo braku pieniędzy postanowili spełnić swoje największe marzenie – zwiedzić świat. Nasza pasja podróżowania trwa od ładnych kilku lat. Wszyscy odbyliśmy kiedyś swoją pierwszą podróż autostopem, której koniec nakręcał do kolejnej z podwójną siłą. I tak właśnie powstał ten blog. A kim jesteśmy?

Agata

„Dziewczynka bez zapałek, za to z przyklejonym uśmiechem”. W pozytywnym znaczeniu. Bardzo pozytywnym. Na tyle zaradna, że zapałek nie potrzebuje.:)Studentka biotechnologii, jednak zdecydowanie nie marzy o zamknięciu się w laboratorium. Lat 21. Interesuje się wszystkim. Ciekawa świata, uzależniona od dobrego towarzystwa. W wolnych chwilach… co chwilę robi coś innego, zawsze pełna energii i entuzjazmu. Nie traci życia na marudzenie. Potrafi przetrwać bez piwa. Dusza wyprawy.

Rafał

Lat 23, student wydziału budownictwa. Swoją pasją do autostopu zaraził się w maju 2012 roku, kiedy to wybrał się w swoją pierwszą podróż – Polidalmację – wyścig autostopowy z Gliwic do Splitu (Chorwacja). Co prawda nie wygrał, ale połknął bakcyla. I od tego czasu większość wolnych chwil spędza na podróżowaniu z kciukiem. A co poza autostopem? Jeździ na nartach, gra na gitarze i ukulele. Lubi piwo. Jest entuzjastą życia, przygód i spędzania czasu z innymi szczęśliwymi ludźmi – przyjaciółmi lub nowo poznanymi postaciami.

Mateusz

Lat 23, student wydziału informatycznego. Kolega Rafała ze szkolnej ławki. Poza pierwszymi krokami w autostopie, w 2010 roku zaliczył już wyprawę do Tajlandii i Laosu. Przywiózł wraz ze sobą bagaż doświadczeń, który wykorzystuje na co dzień. Stara się zamieniać marzenia we wspomnienia. W wolnych chwilach pije piwo, gra na gitarze, podróżuje.

Łukasz

20130911_161047O stopowaniu dowiedział się od Agaty, z którą razem studiuje w Gliwicach. Ma 21 lat i wielkie plany 😉 Dużo czasu nie trzeba, aby namówić Łukasza na podróż. W trasie zawsze jest radosny i pogodny, czasem pijany. Kiedy nie podróżuje gra w curling i w tenisa. Priorytetem dla niego jest szczęście, szczęście, uśmiech i jeszcze raz szczęście!

Tomek

tomekAutostopem zaraził się od brata, kiedy to pojechał na Gibraltar. Student Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Automatyki i Robotyki. Do tej pory autostopem podróżował po Polsce i bliskich jej krajach. W przyszłym roku zamierza ruszyć dalej w świat. W wolnych chwilach prowadzi projekt Sherooky 601, jeździ na nartach czy desce, geokeszuje oraz wpada na różne niebanalne pomysły.

 

One response to “O nas

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s