O nas

Jesteśmy studentami z Górnego Śląska, którzy pomimo braku pieniędzy postanowili spełnić swoje największe marzenie – zwiedzić świat. Nasza pasja podróżowania trwa od ładnych kilku lat. Wszyscy odbyliśmy kiedyś swoją pierwszą podróż autostopem, której koniec nakręcał do kolejnej z podwójną siłą. I tak właśnie powstał ten blog. A kim jesteśmy?

Agata

„Dziewczynka bez zapałek, za to z przyklejonym uśmiechem”. W pozytywnym znaczeniu. Bardzo pozytywnym. Na tyle zaradna, że zapałek nie potrzebuje.:)Studentka biotechnologii, jednak zdecydowanie nie marzy o zamknięciu się w laboratorium. Lat 21. Interesuje się wszystkim. Ciekawa świata, uzależniona od dobrego towarzystwa. W wolnych chwilach… co chwilę robi coś innego, zawsze pełna energii i entuzjazmu. Nie traci życia na marudzenie. Potrafi przetrwać bez piwa. Dusza wyprawy.

Rafał

Lat 23, student wydziału budownictwa. Swoją pasją do autostopu zaraził się w maju 2012 roku, kiedy to wybrał się w swoją pierwszą podróż – Polidalmację – wyścig autostopowy z Gliwic do Splitu (Chorwacja). Co prawda nie wygrał, ale połknął bakcyla. I od tego czasu większość wolnych chwil spędza na podróżowaniu z kciukiem. A co poza autostopem? Jeździ na nartach, gra na gitarze i ukulele. Lubi piwo. Jest entuzjastą życia, przygód i spędzania czasu z innymi szczęśliwymi ludźmi – przyjaciółmi lub nowo poznanymi postaciami.

Mateusz

Lat 23, student wydziału informatycznego. Kolega Rafała ze szkolnej ławki. Poza pierwszymi krokami w autostopie, w 2010 roku zaliczył już wyprawę do Tajlandii i Laosu. Przywiózł wraz ze sobą bagaż doświadczeń, który wykorzystuje na co dzień. Stara się zamieniać marzenia we wspomnienia. W wolnych chwilach pije piwo, gra na gitarze, podróżuje.

Łukasz

20130911_161047O stopowaniu dowiedział się od Agaty, z którą razem studiuje w Gliwicach. Ma 21 lat i wielkie plany 😉 Dużo czasu nie trzeba, aby namówić Łukasza na podróż. W trasie zawsze jest radosny i pogodny, czasem pijany. Kiedy nie podróżuje gra w curling i w tenisa. Priorytetem dla niego jest szczęście, szczęście, uśmiech i jeszcze raz szczęście!

Tomek

tomekAutostopem zaraził się od brata, kiedy to pojechał na Gibraltar. Student Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Automatyki i Robotyki. Do tej pory autostopem podróżował po Polsce i bliskich jej krajach. W przyszłym roku zamierza ruszyć dalej w świat. W wolnych chwilach prowadzi projekt Sherooky 601, jeździ na nartach czy desce, geokeszuje oraz wpada na różne niebanalne pomysły.

 

Reklamy

One response to “O nas

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s