10. powodów, dla których Żyraffek jeździ z nami ;-)

W ramach posesyjnego relaksu, nasza koleżanka Kinga postanowiła napisać, dlaczego to właśnie Żyraffek jeździ z nami i dlaczego jest nam z nim tak dobrze 🙂

1. Przynosi szczęście w podróżach. Kierowcy, widząc małego, pluszowego Żyraffka nie mogą narażać go na przemoczenie futerka podczas deszczu, albo wypłowienie koloru w czasie łapania stopa w ostrym słońcu.

2. Jest zawsze uśmiechnięty. To pomaga zarówno nam – podróżnikom, jak i kierowcom. Przejażdżka w towarzystwie miłego, uśmiechniętego turysty to sama przyjemność, a Żyraffek to gwarantuje!

3. Nigdy nie narzeka. Nie ma nic gorszego od marudzącego współpodróżnika, który nie dostrzega uroków autostopowania i szybko traci entuzjazm. Nasz Żyraffek nie należy do tej grupy! Optymizm to podstawa!

4. Nie zżera zapasów żywności. Taszczysz ciężki plecach wypchany konserwami, z czego zawsze chętnie korzysta Twój towarzysz podróży. To niejednokrotnie kończy się pustym żołądkiem pod koniec podróży. Żyraffek jest altruistą – do tego zahartowanym! Łyk wody, mały listek i w drogę!

5. Jest idealną poduszką. W chwilach zmęczenia marzymy tylko o czymś miękkim, aby móc położyć głowę i uciąć sobie krótką, przyjemną drzemkę. Kto, jak nie Żyraffek poda pomocną (i wygodną!) dłoń, głowę, tułów…wszystko!

6. Podpora duchowa. Tylko spójrzcie w Jego małe, błyszczące oczka i słodki uśmiech. Choćbyśmy stali przy szosie 3 godziny, na ten widok wszelkie troski odejdą w niepamięć!

7. Cierpliwy słuchacz. Ile razy w czasie podróży żałowaliście, że nie ma obok Was zaufanej osoby, której możecie zaufać i wyjawić wszystkie myśli? Będąc z Żyraffkiem macie pewność, że Wasze tajemnice nie zostaną wyjawione byle komu!

8. Bardzo fotograficzny! Tu nie trzeba nic tłumaczyć, niczego przerabiać czy wycinać. Pstrykasz zdjęcie Żyraffkowi i od razu możesz je publikować czy adaptować na unikalną pocztówkę dla znajomych!

9. Odnajduje się w każdej sytuacji. Nie istnieją dla niego bariery nie do przezwyciężenia, w każdym miejscu czuje się szczęśliwy, jeśli tylko jest wśród przyjaciół. Posiada zdolność szybkiej aklimatyzacji.

10. Kulturowe spoiwo. Żyraffek ma wyjątkowy dar integracji między obcymi sobie grupami podróżników czy reprezentantów różnych kultur. Bawi się świetnie w każdym towarzystwie!

+ ŻYRAFFEK JEST PO PROSTU UROCZY! Nic dodać, nic ująć. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie…

By Kinga. ;-)

By Kinga. 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s